Ponta despre războiul interlopilor: Când încep să se omoare între ei, înseamnă că nu le mai este frică de stat

Ponta despre războiul interlopilor: Când încep să se omoare între ei, înseamnă că nu le mai este frică de stat
Scris de Realitatea din PRO Publicat: 5 aug. 2020, 08:36
Victor Ponta, fost premier al României, a comentat situația interlopilor, care, în ultimele luni, au început să comită tot mai multe acțiuni de reglări de conturi.
Citește și
- 07:49Anca Alexandrescu: Lumea s-a săturat de atâtea rânduri de alegeri, de atâtea mizerii, scandaluri și împărțeală politică - VIDEO
- 20:09Adrian Veștea: „Mâine depun la Parlament programul de guvernare și lista miniștrilor”
- 19:10Veștea depune mâine lista miniștrilor și programul – SURSE. Nicușor Dan și-a amânat plecarea la un summit internațional
- 18:56Patru din cinci români cred că țara merge într-o direcție greșită - sondaj AVANGARDE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PRO și pe Google News

























