Comisia de muncă a Camerei Deputaţilor a decis ca alocațiile să fie majorate de la 1 ianuarie 2022

Comisia de muncă a Camerei Deputaţilor a decis ca alocațiile să fie majorate de la 1 ianuarie 2022
Scris de Realitatea din PRO Publicat: 15 iun. 2021, 14:17
Comisia de muncă a Camerei Deputaţilor a decis marţi ca alocaţiile pentru copii să fie majorate de la 1 ianuarie 2022 cu rata inflaţiei.
Citește și
- 07:49Anca Alexandrescu: Lumea s-a săturat de atâtea rânduri de alegeri, de atâtea mizerii, scandaluri și împărțeală politică - VIDEO
- 20:09Adrian Veștea: „Mâine depun la Parlament programul de guvernare și lista miniștrilor”
- 19:10Veștea depune mâine lista miniștrilor și programul – SURSE. Nicușor Dan și-a amânat plecarea la un summit internațional
- 18:56Patru din cinci români cred că țara merge într-o direcție greșită - sondaj AVANGARDE
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea din PRO și pe Google News

























